Body Detox

Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne.

Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie rozumiane i akceptowane. Czujesz się zmęczony mimo weekendowego odpoczynku? Źle sypiasz, masz kłopoty z koncentracją? Chcesz schudnąć?

Powodem mogą być szkodliwe substancje, które obciążają twój organizm! JAK SIĘ ICH POZBYĆ?:

Wystarczy zaaplikować sobie prosty zabieg. Wygląda on pozornie jak moczenie nóg, a usuwa toksyny z organizmu, oczyszcza krew, działa bakteriobójczo, uzupełnia pierwiastki śladowe i przywraca równowagę energetyczną.

Urządzenie zostało zaprojektowany dla wzmocnienia organizmu i redukcji toksyn, a to może pomóc w:

– utracie wagi, zredukowaniu cellulitis
– problemach z krążeniem
– zmęczeniu, poirytowaniu, stanach depresyjnych
– alergiach pokarmowych
– bólach menstruacyjnych
– bólach stawów i artretyzmie
– funkcjonowaniu nerek i wątroby
– słabej przemianie materii
– schorzeniach skórnych: łuszczyca, trądzik
– zaburzeniach ukrwienia kończyn, żylakach
– oczyszczaniu po przebytych infekcjach, leczeniu antybiotykami
– oczyszczeniu organizmu z pierwiastków ciężkich między innymi takich jak kadm, ołów, rtęć
– wspomaganie likwidacji obrzęków, nadmiernego pocenia się, przykrego zapachu nóg, grzybicy

Detoksykacja odbywa się przez relaksującą półgodzinną kąpiel stóp. Zabieg polega na zanurzeniu stóp w wodzie z dodatkiem soli na 30 minut. W tym czasie zakodowany program dokonuje terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji powoduje delikatny ruch dodatnich i ujemnych ładunków w organizmie. Po kilku minutach woda zaczyna zmieniać kolor. Zjawisko to jest spowodowane w dużej mierze na skutek wydzielania się toksyn z organizmu. Jeszcze w jakiś czas po zakończeniu serii zabiegów poprzez płyny fizjologiczne wydalane są toksyny oraz metale ciężkie
Badania bakteriologiczne wody przed i po zabiegu z zanurzonymi w niej stopami pokazały, że przepuszczanie prądu działa bakteriobójczo. Osad na dnie wanienki to głównie flora bakteryjna stóp. Natomiast analiza chemiczna wody po zabiegu wykazała obecność fosforanów, azotanów, szczawianów i jonów amonowych, co może świadczyć o wydzielaniu się ich z organizmu w trakcie kąpieli. Po kilku zabiegach patologiczny obraz komórek krwi ulega pozytywnemu przeobrażeniu. Znikają złogi zanieczyszczeń, powraca prawidłowy, regularny kształt krwinek – komórki odzyskują pełną zdolność do detoksykacji i regeneracji.

Body detox stymuluje naturalną funkcję odtruwania, przywracając właściwy potencjał energetyczny komórki i całego organizmu.

Skąd ten kolor wody?

Po włączeniu aparatu następuje wydzielenie gazów znajdujących się w wodzie, co często powoduje zmianę koloru wody – jest to wynik wytrącania z niej różnych substancji. Po włożeniu stóp do wody jej kolor zmienia się jeszcze bardziej, gdyż zostają pobudzone mechanizmy wydalania. Woda zmienia kolor, często pieni się lub mętnieje, czasem nabiera intensywnego zapachu, np. zapachu nikotyny albo używanych lekarstw. Przed rozpoczęciem zabiegów powinno się dziennie pić 2 do 3 litrów wody. Organizm właściwie nawodniony ma większą szansę pełnego wykorzystania potencjału wynikającego z zabiegu.
Wykonywanie zabiegów Body detox jest bardzo proste i wymaga zaledwie około 30 minut.. Na ogół stosuje się serie 5-7 zabiegów najlepiej codziennie lub max co 2 dni. Nie ma przeciwwskazań do powtarzania takich serii. Zabiegi są relaksujące

Przeciwskazania:

przeszczepy organów, epilepsja, ciąża i rozrusznik serca, otwarte rany i skaleczenia na stopach, dzieci poniżej 8 roku życia.

Shopping Basket
Messenger icon
Send message via your Messenger App