Piękne dłonie Naszą wizytówką

Gładkie i zadbane ręce świadczą o naszej estetyce, ale niestety większość z nas ciągle o tym zapomina.
Z wiekiem, skóra na dłoniach ulega ścieńczeniu i przesuszeniu, tkanka podskórna traci swoją objętość przez co zdecydowanie wyraźniej widoczny jest kościec i żyły. Pojawiają się liczne przebarwienia i odbarwienia, hiperkeratozy, zmiany rogowacenia słonecznego. 


W związku z tym, że nasze ręce są narażone na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych (słońce, mróz, wiatr), mikrourazy, detergenty powinniśmy o nie dbać ze szczególną starannością. 


Kosmetologia i medycyna estetyczna oferuje wiele nowoczesnych zabiegów, które potrafią działać prewencyjnie, czyli spowodują, że skóra na dłoniach pozostanie długo w dobrej kondycji i młoda, jak również do dyspozycji mamy zabiegi, które zwalczą objawy starzenia, poprawią stan dłoni, jakość skóry na nich oraz usunął różnego rodzaju zmiany patologiczne.


Z zabiegów z wykorzystaniem urządzeń mamy do dyspozycji lasery frakcyjne, CO2, IPL fale radiowe. Z metod iniekcyjnych do naszej dyspozycji mamy mezoterapię przy użyciu specjalnych koktajli regenerujących, witaminowych, osocza bogatopłytkowego PRP, ostrzykiwanie dłoni kwasem hialuronowym.

W naszej Klinice Dormed Medical SPA macie Państwo możliwość skorzystania, oprócz tradycyjnych zabiegów pielęgnujących skórę rąk z użyciem peelingów, maseczek odżywczo-regenerujacych i parafiny, z następujących metod odmładzających skórę dłoni:

Volumetria- wypełnianie dłoni kwasem hialuronowym

Zabieg który przywraca dłoniom ich wcześniejszą objętość i nadaje im młody wygląd. Skóra staje się bardziej nawilżona, ma ładniejszy koloryt, jest bardziej elastyczna, gładka i napięta. Wykonujemy go w znieczuleniu, wiec jest bezbolesny. Volumetria to metoda odmładzania koncentrująca się na przywracaniu objętości utraconych tkanek. 


Umożliwia ona modelowanie konturów dłoni, a co za tym idzie – przywracanie dawnego młodzieńczego wyglądu. Volumetria skierowana jest nie tylko do osób, które z wiekiem utraciły dawną jędrność i objętość tkanek, ale również do korekty nieprawidłowych proporcji, ubytków oraz niedoskonałości skóry różnych obszarów powstałych np. w wyniku operacji lub po wypadku. W zależności od zastosowanej gęstości kwasu efekt zabiegu utrzymuje się od kilku miesięcy do roku.

Zabieg z użyciem lasera, fotoodmładzanie

Redukuje przebarwienia, pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza płytkie zmarszczki oraz opóźnia proces starzenia się skóry.

Inno-peel-Roller

Leczy przebarwienia, poprawia wygląd skóry, jak również wpływa na tworzenie nowych naczyń przez co skóra na dłoniach odzyskuje młody, zdrowy wygląd, jest rozjaśniona i pozbawiona przebarwień. Zabieg złuszcza i odżywia skórę poprawiając przy tym jej kondycję. Normalizuje nadmierne rogowacenie naskórka oraz inne procesy komórkowe dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka, delikatniejsza i gładsza w dotyku. Pobudza skórę do odbudowy, zapobiega ścieńczeniu i wiotczeniu skóry.

Fale radiowe RF

Technika ta stosowana jest w celu napięcia skóry, redukcji zmarszczek jak również w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku ścieńczałej i zwiotczałej skóry, jej struktura staje się bardziej spójna i odzyskuje sprężystość.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi do Kliniki Zdrowia i Urody Dormed Medical SPA

Dr n. med. Dorota Sagan

Shopping Basket
Messenger icon
Send message via your Messenger App