Botox - toksyna botulinowa

Przeprowadzane w naszym salonie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonego LEKARZA medycyny estetycznej. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i dają niesamowite efekty.

Proponujemy Państwu zabiegi mające na celu korekcję i likwidację zmarszczek:

na czole
kurze łapki
bruzdy nosowo-wargowe
pionowe zmarszczki nad górną wargą
powiększanie ust
podniesienie opadających kącików ust
zmarszczki na szyi

Zabiegi wygładzania zmarszczek rozpowszechniają się obecnie najszybciej ze wszystkich stosowanych terapii estetycznych. W ostatnim czasie nasze społeczeństwo zaczęło przywiązywać dużą wagę do atrakcyjnego, młodego wyglądu twarzy.

 

Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet. W praktyce mężczyźni coraz częściej decydują się na leczenie, by wyglądać młodziej. Skuteczność w usuwaniu linii zmartwienia powoduje, że metoda ta jest popularna wśród wielu biznesmenów, dając im świeżość i zwiększając przystępność np w negocjacjach.

 

Wiele osób martwi się, że zabiegi wygładzania zmarszczek mogą zrujnować naturalną ekspresję ich twarzy i doprowadzić do efektu “zamrożonego” czoła, który uniemożliwi wyrażanie radości lub gniewu. Jednak doświadczony lekarz będzie w stanie poddać zabiegowi wyłącznie cienki mięsień odpowiadający za powstawanie zmarszczek, a nie mięsnie dookoła. Dzięki temu mięśnie niepodane zabiegowi pracują normalnie, więc Twoja ekspresja pozostanie naturalna.

Shopping Basket
Messenger icon
Send message via your Messenger App