Zabiegi uszczelniające naczynia (Thalgo, BioLine)

Zabieg dla osób z cerą naczyniową. Poprawia krążenie krwi w skórze, wzmacnianaczynka, zmniejsza ciśnienie miedzykomórkowe, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach wzmocnione zostają ściany naczyń krwionośnych. Po zabiegu widoczne jest rozjaśnienie zaczerwienień skóry a także skóra lepiej reaguje na czynniki zewnętrzne.

 

ZABIEG DERUGE (BioLine)  polecany jest dla skór podrażnionych, wrażliwych idelikatnych lub z widocznym rumieniem oraz z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Daje doskonałe efekty w serii zabiegów. Polecane są zabiegi podtrzymujące. Zalecany również dla skóry trądzikowej w celu złagodzenia zmian lub zapobiegawczo. Zabieg ten przeznaczony jest także dla mężczyzn.

COLD MARINE (Thalgo) – Zabieg w oparciu o zimną technikę przeznaczony dopielęgnacji delikatnej, wrażliwej skóry z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Głównym celem zabiegu jest zmuszenie naczyń krwionośnych do obkurczania i rozkurczania – gimnastyka ta wzmacnia ściany naczyń, stają się one elastyczne podnosi się próg tolerancji i redukuje reakcja skóry na czynniki drażniące poprawia się przepływ krwi, dotlenienie, drenują się toksyny skóra się wycisza i rozjaśnia. Doskonały zabieg przed zamykaniem naczyń laserem lub elektrokoagulacją.