Dermamelan

Najskuteczniejsza terapia usuwająca przebarwienia w mniej niż 20 dni 

DERMAMELAN to następca COSMELANU cechujący się wyższym stężeniem składników aktywnych i z tego względu jest on skuteczny w usuwaniu przebarwień opornych na inne preparaty.

DERMAMELAN jest preparatem nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask.

Program terapii jest indywidualnie dopasowany do potrzeb pacjenta i fototypu skóry.

Doskonale odpowiada na potrzeby skóry z problemem przebarwień – chroni, usuwa plamy, odmładza.

  • Jest kompozycją składników hamujących powstawanie melaniny o wysokim stężeniu. Daje skuteczną koncentrację substancji depigmentujących wewnątrz melanosomów, przez co skutecznie reguluje proces formowania melaniny
  • Zachowuje barierę naskórkową, ponieważ nie zawiera typowych czynników złuszczających. Chroni w ten sposób przed szkodliwym działaniem promieniowania UV
  • Nie uwrażliwia skóry na światło, może być wykonywany o każdej porze roku.
  • Zawiera antyoksydanty i dwutlenek tytanu. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
  • Ze względu na obecność składników aktywnych takich jak retinol, witamina C i E wyraźnie odmładza skórę. Jest ona napięta odzyskuje blask i zdrowy wygląd.
  • Reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory

 

Terapia dermamelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu.

Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry ( fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. Osoby o jasnej karnacji ( fototyp I i II ) i fototyp III – blondyni i szatyni o jasnych oczach zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

 

Kuracja składa się z dwóch etapów:

  1. Nałożenia maski w gabinecie lekarskim
  2. Pielęgnacji kremem dermamelan w domu