Platforma Wibracyjna

Rewolucja w bezwysiłkowym odchudzaniu– wibracyjny spalacz tłuszczu

Platforma wibracyjna to najskuteczniejsze urządzenie wykorzystujące zasadę wibracji do walki z nadwagą, poprawy stanu zdrowia, ujędrniania i modelowania ciała.Jedna seria obejmująca pełen program treningowy to zaledwie 15 minut ćwiczeń dziennie w programie odchudzającym lub 10 minut w programie rehabilitacyjnym i fitness.
Najlepsze efekty uzyskuje się korzystając z platformy 2 x dziennie po 20 min. Po pierwszych 4 zabiegach mogą wystąpić bóle głowy. Technika wibracji, zastosowana w urzadzeniu wywołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczową. Adipocyty poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie i ulegają spaleniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangażowanych partiach mięśni, zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe. Co prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej i obniżenia poziomu cholesterolu. Osoba poddana zabiegowi bez wysiłku fizycznego pozbywa się całkowicie zgromadzonej podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków.
Wibrująca platforma wprowadza w ruch poszczególne partie ciała. Wibracje zmuszają zatem komórki tłuszczowe do wzajemnej „walki”, w której giną bezpowrotnie. Następuje również wyraźna poprawa w funkcjonowaniu układu sercowo naczyniowego. W trakcie treningu wibracje stymulują pracę mięśni. Stojąc na platformie angażowane są wszystkie dolne partie mięśni wraz z brzusznymi. W pozycji klęczącej przenosimy wibracje na górne strefy mięśni rąk, mięśni grzbietowych i piersiowych. W efekcie skutecznie modelujemy, korygujemy i upiększamy całe ciało nie wkładając w to wysiłku fizycznego. Wibracje na platformie wymuszają bezwysiłkowe naturalne skurcze włókien mięśniowych. W rezultacie doprowadzamy do ich wzmacniania i kontrolowanego wzrostu. Przy tym nie ma konieczności wydłużania ćwiczenia, wystarczy włączyć na urządzeniu większą częstotliwość drgań i biernie poddać się ich działaniom.
Następuje również poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości. Platforma doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien i układu kostnego. Poprzez zwiększenie przepływu krwi dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych, znacznie też poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien.
Regularne ćwiczenia zapobiegają osteoporozie i artrozie. Bardzo istotny pozostaje fakt, że ćwiczenie na platformie nie powoduje przeciążeń struktur stawowych i wyklucza wszelkie możliwe urazy. 17 Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. W sposób bardzo skuteczny terapia na platformie wibracyjnej usuwa wszelkie toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż oraz wyraźnie redukuje cellulit.
W efekcie skóra staje się jędrna i gładka a jej kondycja jest równie doskonała jak nasze samopoczucie. Wibracje powodują pozytywne pobudzenie włókien nerwowych. W sposób bardzo wyraźny u osoby ćwiczącej na platformie następuje poprawa koordynacji ruchowej, balansu ciała, refleksu oraz płynności ruchów. Po każdym ćwiczeniu czujemy się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na nasze świetne samopoczucie. Wyraźnie wzrasta w nas ochota do działania. Zawdzięczamy to aktywowaniu receptorów i naturalnemu wytworzeniu hormonów szczęścia hamując jednocześnie czynniki stresogenne. Wibracje wywołane na urządzeniu to cały zestaw pozytywnych doznań. Czujemy satysfakcje z powodu szybkich efektów w wyglądzie naszego ciała.

Wybranie ogólne zalety i możliwości:

– spala podskórną i zewnętrzną tkankę tłuszczową
– doskonale wspomaga odchudzanie
– redukuje i zapobiega cellulitowi
– zwiększa sprawność i siłę fizyczną
– koryguje i rzeźbi sylwetkę
– wywołuje kontrolowany przyrost mięśni
– poprawia koordynacje ruchową
– usprawnia krążenie i cyrkulację krwi
– wzmacnia mieśnie dolnej partii brzucha

Wybrane medyczne wskazania wibroterapii:

– artroza
– arterioskleroza
– osteoporoza
– zaburzenie równowagi
– bóle reumatyczne
– niedowłady i paraliże
– rehabilitacja po kontuzjach i wypadkach
– stwardnienie rozsiane
– terapia nietrzymania moczu
– problemy z przemiana materii

Przeciwwskazania:

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości co do możliwości zastosowania terapii wibracyjnej należy zasięgnąć opinii lekarza.

– Ciąża, połóg, karmienie piersią
– Aktywne zakrzepowe zapalenie żył
– Choroba wieńcowa, by-passy
– Choroby zapalne
– Świeże rany pooperacyjne
– Endoprotezy stawów
– Dyskopatia, spondyloza, przepuklina
– Cukrzyca
– Padaczka
– Migrena
– Wszczepiony rozrusznik serca, mózgu
– Nowotwory
– Wewnętrzne metalowe i syntetyczne zespolenia kości i implanty

Jeżeli chcemy szybko schudnąc i osiągnąć w krótkim czasie zamierzony efekt to zabiegi można wykonywać 2-3 razy
dziennie. Czas trwania zabiegu od 10 do 20 min

Shopping Basket
Messenger icon
Send message via your Messenger App