Menu
Menu

Dormed Medical SPA

Klinika Zdrowia i Urody

dr n. med. Dorota Sagan

MENU

Menu

Dormed Medical SPA

Klinika Zdrowia i Urody

dr n. med. Dorota Sagan

Masaż Aromaterapeutyczny

Aromaterapia jest rewelacyjnie prostą i skuteczną, a przy tym przyjemną w stosowaniu, metodą usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych stosowanych w masażu, do kąpieli, oraz w formie inhalacji i wchłaniania przez skórę po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu.
Masaż jest najważniejszym zabiegiem w aromaterapii, najskuteczniejszym i najszybciej przynoszącym efekty.
Masaż aromaterapeutyczny to masaż ogólny całego ciała i lub w zależności od celu zabiegu masaż miejscowy. We wszystkich przypadkach do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczone w naturalnych olejach roślinnych. W czasie masażu następuje najpełniejsza penetracja olejku w głąb skóry i ciała. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia pacjenta uzyskuje się w czasie zabiegu. Wyrównanie stanów energetycznych, łagodzenie napięć, bólu, objawów stresu prowadzi do najważniejszego celu zabiegu – do zrównoważenia ciała i umysłu
Uzupełnia niedobór lipidów, regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka.Pozostawia skóre delikatną i aksamitną w dotyku.
Shopping Basket
Messenger icon
Send message via your Messenger App