Laser wysokoenergetyczny MLS

Terapia laserem wysokoenergetycznym stosowana jest w leczeniu bólu zarówno ostrego jak i przewlekłego, w procesie gojenia się tkanek oraz  przywracania sprawności ruchowej. Terapia ta jest szybką i skuteczną metodą leczenia bólu i dysfunkcji organizmu o szerokim spektrum zastosowania, która nie wywołuje efektów ubocznych.

Wskazany do terapi w:

 • Zespole bolesnego barku
 • Zespole szyjno-barkowym
 • Zapaleniu kaletki
 • ostrogi piętow
 • ból ścięgna Achillesa
 • Zmiany zwyrodnieniowe stawów, zespoły bólowe kręgosłupa ( dyskopatia)
 • Zapalenie nadkłykcia promieniowego( łokciowego kości ramiennej)
 • Ból ścięgien rzepki, zespół brzegu kości piszczelowej
 • Urazy, kontuzje sportowe ( naderwania, naciągnięcia, zwichnięcia, skręcenia) i inne

SALUS TALENT PRO*** i SALUS TALENT PRO-URO

Indukcja 3 tesle, częstotliwość 100 Hz, głębokość działania – 10 cm – jest to jedyne tak mocne urzadzenie w Busku-Zdroju.

Jest to pierwsze na rynku urządzenie magnetoterapeutyczne, za pomocą którego można uzyskać GŁĘBOKA STYMULACJA ELEKTROMAGNETYCZNA, intensywność subiektywnie odczuwalną podczas stosowania, a także indukcję magnetyczną rzędu 3 tesli przy częstotliwości 100 Hz. 
Wysoko indukcyjny, głęboko penetrujący, pulsacyjny stymulator elektromagnetyczny SALUS-TALENT PRO pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości, stymulując ściśle wyznaczony obszar w głębi ciała.

 

Ludzkie ciało stanowi dobry przewodnik dla pola magnetycznego. W momencie przyłożenia wysokoenergetycznego pulsacyjnego pola magnetycznego, tkanki organizmu są stymulowane w miarę penetracji tego pola w głąb organizmu. Pobudza to w następstwie komórki nerwowe, mięśnie oraz naczynia krwionośne. W przeciwieństwie do stymulacji elektrycznej działającej jedynie na powierzchni, stymulacja wywołana silnym polem magnetycznym przenika głęboko do wnętrza organizmu, pobudzając tkanki. Głębokość penetracji sięga do 10 cm.

 

Zabieg jest przyjemny, pacjent odczuwa mrowienie i wibracje, bądź wyraźne skurcze mięśni.

W zależności od dolegliwości nalezy wykonać serię 8-10 zabiegów – u większości pacjentów poprawa jest odczuwalna już po 2 zabiegu.

W przypadku schorzeń urologicznych oraz urologinekologicznych należy wykonać 12-15 zabiegów.

czas trwania zabiegu 10 – 20 min w zależności od schorzenia

Wskazania:

Schorzenia kręgosłupa:

Ostry/przewlekły ból odcinka krzyżowo-lędźwiowego (lumbago)
Rwa kulszowa (ischialgia)
Spondyloza (zmiany zwyrodnieniowe kręgów)

Zaburzenia układu nerwowego:

Uszkodzenie nerwów obwodowych

Zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego:

Zwyrodnienie stawów
Reumatoidalne zapalenie stawów RZS
Ból odcinka szyjnego
Bark zamrożony (ograniczenie ruchów wskutek zmian zapalnych lub zwyrodnieniowych)
Ostrogi Piętowe
Zapalenie powięzi podeszwowej
Tendinopatia Achillesa

Uszkodzenie nerwów obwodowych
• Osłabienie / zanik mięśni

• Stany pourazowe

Salus Talent Pro-Uro to terapia bezinwazyjna, niekrępująca, komfortowa dla pacjentów. Skuteczny system terapii polem elektromagnetycznym bez konieczności rozbierania się i ingerowania w jamy ciała

wskazana przy zaburzeniach układu moczowo-płciowego:
• Nietrzymanie moczu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn
• Ból prostaty, zaburzenia związane z erekcją

• poprawa jakości zycia seksualnego

• Ostre/przewlekłe bóle uroginekologiczne

• Dysfunkcje seksualne

• Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego

•Regeneracja poporodowa

•Wzmocnienie mięśni dna miednicy

•Rehabilitacja po prostatektomii

Zalety

Szybki powrót do sprawności fizycznej

Skuteczna i bezinwazyjna terapia

Bezbolesne zabiegi

Bezpieczny w użyciu

Precyzyjna i komfortowa terapia.

Konopna kąpiel z minerałami

Relaksująca kąpiel wzbogacona naturalnym olejem konopnym, który przyczynia się do regeneracji, daje spokój i harmonię dla zmęczonego psychicznie 
i fizycznie organizmu. Działa nawilżająco, pielęgnuje i odżywia skórę zmniejszając przy tym ryzyko pękania suchej skóry. Przeznaczona dla osób ze skłonnością do  pękania pięt, suchą łuszczącą się skórą, łuszczycą, atopią, alergią.

Zalecany czas kąpieli wynosi 15 min. 

Arganowa kąpiel

Kąpiel posiada właściwości nawilżająco regeneracyjne dla skóry, rozluźni ciało, usunie zmęczenie i stres po intensywnie spędzonym dniu.

Drogocenny olej arganowy, zwany również “marokańskim złotem” przywraca skórze zdrowy wygląd, posiada właściwości ujędrniające i odżywiające skórę.

Zalecany czas kąpieli wynosi 15 minut. 

Kąpiel z kasztanowcem

 Kąpiel o działaniu relaksującym, stymuluje organizm wzmacnia naczynia krwionośne. Wyciąg z kasztanowca jest bogaty w saponiny, flawonoidy, aminokwasy, które mają korzystny wpływ na skórę oraz działają uszczelniająco na kapilary.

Zalecany czas kąpieli wynosi 15 min. 

Żmijowa kąpiel

 Kąpiel z jadem żmii posiada właściwości rozluźniające i rozgrzewające. Stosuje się ją w celu usunięcia zmęczenia i stresu oraz regeneracji organizmu po zwiększonym wysiłku fizycznym. 

Zalecany czas kąpieli wynosi 15 min.

Kąpiel z diabelskim (czarcim) pazurem

Kąpiel o działaniu regeneracyjnym i relaksacyjnym przynosi ulgę po zwiększonym wysiłku fizycznym. Unikalna kompozycja ekstraktów roślinnych Harpagophytum (potocznie zwany Diabelski Pazur) przynosi ukojenie dla zmęczonych i ciężkich nóg.

Zalecany czas kąpieli wynosi 15 min. 

Krioterapia miejscowa

Zabieg polega na miejscowych ochłodzeniu tkanek z wykorzystaniem ciekłego azotu i trwa od 30 sekund do 3 minut.

Istnieje możliwość wykonywania krioterapii miejscowej do 3 razy dziennie, z tym, że przerwa pomiędzy poszczególnymi zabiegami

powinna wynosić co najmniej 3-4 godziny a łączny czas ekspozycji na zimno nie powinien przekroczyć 12 minut.

Krioterapia miejscowa ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe.

Stosuje się go przy świeżych urazach zarówno układu kostno-stawowego, jak i tkanek miękkich.

Zabieg przynosi bardzo dobre efekty terapeutyczne, przez co jest chętnie stosowany przez pacjentów.

Zabiegi wykonuje się codziennie lub co drugi dzień w zależności od wskazań.
Główne wskazania do stosowania krioterapii miejscowej to:


 • Wczesne stany po urazach oraz przeciążeniach układu kostno-stawowego;
 • Obrzęki po złamaniach i zwichnięciach we wczesnym stadium;
 • Krwawienia;
 • Stłuczenia, krwiaki i inne urazy tkanek miękkich nie później niż 4-5 dni od ich wystąpienia;
 • Ostre stany zapalne stawów i tkanek miękkich;
 • Pourazowe przykurcze stawów;
 • Ostre stany bólowe różnego pochodzenia;
 • Wzmożone napięcie mięśniowe;
 • Przewlekłe choroby zwyrodnieniowe stawów;
 • Rwa kulszowa;
 • Reumatoidalne zapalenie stawów;
 • Dna moczanowa;
 • Hemoroidy;
 • Obrzęk limfatyczny;
 • Profilaktyka przeciwodleżynowa;
 • Oparzenia;
 • Stany po zabiegach operacyjnych;

Laseroterapia

Wskazania:    choroby zwyrodnieniowe stawów, stany pourazowe, opryszczka, zespoły bólowe w przebiegu dyskopatii w lędźwiowym i szyjnym odcinku kręgosłupa, zapalenia okołostawowe, zespoły powstałe w wyniku przeciążeń mięśni i tkanek miękkich okołostawowych, zapalenie ścięgien, powięzi, pochewek ścięgnistych i kaletek stawowych, utrudniony zrost kości, przewlekłe stany zapalne, nerwobóle nerwów obwodowych, neuropatia cukrzycowa, trudno gojące się rany i owrzodzenia, stany zapalne o różnym podłożu.

Ultradźwięki

Wskazania: zwyrodnieniowe i zapalne choroby stawów, zapalenia okołostawowe, ostrogi piętowe, stany po urazach, choroby obwodowego układu nerwowego, nerwoból nerwu trójdzielnego, niektóre choroby skóry (twardzina, bliznowce, owrzodzenia żylakowate podudzi)

Magnetronik

Dobre wyniki uzyskuje się w leczeniu schorzeń ortopedycznych, reumatycznych, zwyrodnieniowych, neurologicznych, osteoporozie, w stanach zapalnych stawów, złamaniach kości, stłuczeniach, zwichnięciach, chorobach układu krążenia, zaburzeniach krążenia obwodowego, gojeniu się ran, bólach głowy, nerwobólach, zapaleniu oskrzeli, zatok.

Borowina - plastry i okłady oraz kąpiel

Borowiną wspomaga się leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów, a nawet chorób kobiecych.

Bogata jest w makro- i mokroelementy oraz związki o działaniu estrogennym, kwasy humusowe oraz fulwonowe, sole (żelazowe, wapienne, glinkowe) i krzemionkę. Ma właściwości ściągające, przeciwzapalne, bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Dlatego zabiegi z użyciem borowiny powodują regenerację naskórka i uszkodzonych tkanek, a także zwiększenie ukrwienia skóry.
Wskazaniami do stosowania borowiny są przewlekłe i podostre stany zapalne narządów ruchu – tkanek miękkich, kości i stawów – także choroby reumatyczne.Ma pozytywne działanie przy zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, w zespołach bólowych szyjnych, barkowych i lędźwiowych, w obrzękach po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach.

Borowina pomaga w chorobach układu nerwowego (rwie kulszowej, porażeniach i niedowładach, uszkodzeniach nerwów obwodowych) oraz układu krążenia (np. przy miażdżycowym zwężeniu naczyń).

Hydrojet/ Aquamassage

Absolutna nowość jeżeli chodzi o tego typu zabiegi. Łóżko pokryte jest przyjemną dla skóry matą. Z zamontowanych w urządzeniu dysz strumienie wody uderzają od spodu w tę elastyczną powierzchnię i ruchem okrężnym wędrują od stóp do karku. Powoduje to efekt przyjemnego masażu całego ciała bez obciążania systemu krążenia, pocenia się, nie ma konieczności odpoczywania po takim zabiegu, gdyż sam w sobie jest formą wypoczynku. Uaktywnia się metabolizm komórek, rozluźniają mięśnie – a wszystko odbywa się w prosty, nie krępujący sposób. Pacjent leży na „hydro jet” w ubraniu (należy jedynie ściągnąć obuwie) miękko i wygodnie, głowa spoczywa na wspierającym kark podgłówku. Przyjemne ciepło wody jak gdyby przenika ciało, a jej siła napiera na naprężone mięśnie. Leżący może z łatwością regulować natężenie mocy z jaką napiera woda przy pomocy suwaka umieszczonego z boku. Podobnie klient wybiera partię ciała, która ma być masowana – jeśli nie chce masażu całości.

Masaż oscylacyjny

Zabieg wykonywany aparatem do masażu. Działanie aparatu polega na wykorzystaniu układu równolegle działających sił wywołujących efektywny masaż oscylacyjno -wibrującego . Zakres działania obejmuje głębokie warstwy tkanki tłuszczowej.

 • zapewnia uczucie komfortu i rozluźnienia,
 • zwalcza bezsenność,
 • redukuje stres,
 • łagodzi bóle,
 • poprawia przemianę materii,
 • szybko widoczne efekty, zmiany są długotrwałe,
 • poprawia się napięcie mięśniowe
 • eliminuje toksyny,
 • pobudza wymianę wewnątrzkomórkową,
 • złuszcza obumarły naskórek – skóra odzyskuje swój naturalny blask,
 • zwalcza cellulit poprzez stymulację układu krążenia,
 • działa na skórę właściwą – poprawia sprężystość,
 • udrażnia naczynia kapilarne zwiększając cyrkulację, usuwa zastoje krwi i limfy,
 • dotlenia komórki.

Masujące łóżko Nefrytowe

Łóżka nefrytowe zapewniają doskonałą terapię zdrowotną. Podstawą ich działania są kamienie nefrytowe, których uzdrawiającą moc wykorzystuje medycyna Dalekiego Wschodu.

Korzystanie z łóżek nefrytowych zwiększa odporność organizmu, przyspiesza jego regenerację i pomaga mu zachować równowagę biologiczną.

Nefryt to kamień półszlachetny, masaż rolkami z nefrytu powoduje regeneracje organizmu i uruchomienie w nim mechanizmów obronnych. 

-poprawa przemiany materii
-polepszenie krążenia
– zmniejsza napięcie mięśni
– uśmierza ból
– przyspiesza procesy gojenia 
– zmniejsza zakwasy
– usuwa toksyny z organizmu
– pomaga w leczeniu chorób skóry
-choroby narządu ruchu
– choroby układu krążenia
-choroby układu nerwowego

Masaż Turmalinowy

Mata zawiera w sobie minerały turmalinu, które pod wpływem temperatury emitują długie promienie podczerwone i jony ujemne. Temperaturę Maty można regulować w zakresie od 30 do 70 stopni Celsjusza. Korzystanie z Maty przynosi wiele korzyści zdrowotnych i nie powoduje skutków ubocznych. Podczerwień rozszerza naczynia krwionośne, usprawnia krążenie krwi i limfy, powoduje dotlenienie komórek, wprowadza lekko-zasadowe środowisko, usprawnia metabolizm, usuwa zmęczenie, neuralgię, przyczynia się do koordynacji układu nerwowego, odświeża, uruchamia procesy regeneracyjne. Podczerwień ma szerokie zastosowanie w fizykoterapii i kosmetyce.

Masaż ondulacyjny

Mata ondulacyjna – wibracyjna

Wskazania:

 • bóle pleców , kręgosłupa
 • dolegliwośco kmostno – stawowe
 • problemy z krążeniem
 • rozładowanie napięcia i stresu
 • problemy z zasypianiem

Stymulacja biomechaniczna BMS

W leżance ProfiFlex została zastosowana metoda stymulacji biomechanicznej (BMS). Wymyslił ją prawie 40 lat temu prof. W. T. Nazarom i zastosował jako jedną z metod treningu dla gimnastyków sportowych. W późniejszych latach korzystali z niej również radzieccy kosmonauci. Istotą tej metody jest wykorzystanie diagonalnych wibracji o niskich częstotliwościach celem wywołania wibracji włókien mięśniowych. Powoduje to zwiększoną wymianę substancji odżywczych, tlenu i dwutlenku węgla, a w konsekwencji intesyfikuje proces oczyszczania się miśni z substancji toksycznych. 
Efektem zastosowania terapii BMS jest znaczne złagodzenie bólów mięśni.

Głównymi wskazaniami do zastosowania tej metody są:

 • choroby reumatyczne w okresie remisji
 • kręgosłupopochodne bóle i zawroty głowy oraz szumy uszne
 • przykurcz zgięciowy stawu łokciowego, kolanowego
 • ograniczenie zgięcia grzbietowego i podeszwowego stopy
 • sklerodermia, SM w okresie remisji, dystrofia mięśniowa, niedowłady
 • osteoporoza/osteopenia miejscowa, chondropatie
 • zaburzenia krążenia obwodowego krwi i limfy (obrzęki podudzi)
 • zmiany zwyrodnieniowo-skoliotyczne i dyskopatyczne kręgosłupa z ograniczeniem zakresu ruchomości i dolegliwościami bólowymi
 • cellulit
 • zespół cieśni nadgarstka i podbarkowej
 • zespół bolesnego barku z dużym ograniczeniem zakresu ruchomości
 • przykurcz ścięgna dłoniowego (Dupuytrena)
 • zmniejszenie masy i siły mięśniowej (dłonie, przedramiona, stopy, podudzia)

Drenaż limfatyczny Presoterapia

Presoterapia to metoda stosowaną w leczeniu układów limfatycznego i krążenia.

Zabieg presoterapii pobudza układ żylny i limfatyczny, wpływa na oczyszczenie i odżywienie organizmu.

Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu oraz zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia. Zaleany jest dla kobiet po mastektomii w celu drenażu limfy aby zapobiec zastojom limfatycznym.

Zmniejsza obrzęki przez co tracimy centymetry w obwodach i uzyskujemy efekt odchudzenia.

Zmniejsza cellulit.

Elektroterapia

Prądy galwaniczne

Wykorzystuje się w leczeniunerwobólów, przewlekłych zapaleń nerwów, splotów i korzonków nerwowych, zespołów bólowych w przebiegu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i choroby dyskowej.

 

Prądy diadynamiczne

Wskazania: leczenie zespołów bólowych, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, nerwobóle, zespoły naczyniowe, zapalenie okostnych, zanik mięśni, stymulacja mięśni zdrowych i nieznacznie uszkodzonych, półpasiec.

 

Prądy Nemeca

Mają działanie przeciwbólowe, usprawniają krążenie obwodowe, procesy odżywcze i przemianę materii tkanek. Pobudzają osłabione mięśnie szkieletowe, np. wskutek długotrwałej choroby, unieruchomienia gipsowego.Zmniejszają napięcie współczulnego układu nerwowego. 

Zastosowanie: leczenia zespołów bólowych narządu ruchu, stymulacja mięśni w zanikach prostych, orażenia, niedowłady, przykurcze, elektrogimnastyka sportowców celem zwiększenia siły i masy mięśniowej, w chorobach zwyrodnieniowych stawów, w stanach pourazowych: skręcenia stawów, stłuczenia tkanek miękkich.

 

Prądy Traberta

Stymulacja segmentarna wg Träberta wpływa hamująco na współczulny układ nerwowy,rozluźnia mięśnie przykręgosłupowe ,hamuje przewodnictwo bólowe. Tego typu zabieg stosuje się w różnych zespołach bólowych i zaburzeniach krążenia obwodowego.

 

Prądy Tensa

Przezskórna elektryczna stymulacja nerwów (TENS – Transcutaneus Electrical Nerve Stimulation) stanowi przydatną metodę leczniczą z zakresu medycyny fizykalnej w schorzeniach, których pierwszoplanowym objawem staje się ból. Działanie przeciwbólowe (blokowanie bodźców i stymulacja wydzielania endorfin), alternatywa dla egzogennych analgetyków. TENS jest metodą leczenia analgetycznego, lecz znajduje również zastosowanie w terapii trudno gojących się ran i owrzodzeń, zaburzeń zrostu kostnego oraz do stymulacji mięśni szkieletowych, jak również w leczeniu bólu pochodzenia ośrodkowego oraz bólu psychogennego. Dodatkowo wykorzystuje się zdolność prądu impulsowego o częstotliwości 100 – 200 Hz, do wywołania relaksacji mięśni szkieletowych w przypadku bólowych zespołów z komponentą spastyki.

 

Prądy Kotza

Stymulacja wg Kotza (tzw. Rosyjska stymulacja) wykorzystywana jest do: odbudowy napięcia mięśniowego jako skutek urazu lub operacji, zwiększenia siły mięśniowej w sporcie i rehabilitacji, może przyczynić się do przywrócenia właściwych proporcji – rozkładu włókien mięśniowych o charakterze tonicznym lub fazowym.

 

Lampa Solux

Wskazania: przewlekłe podostre stany zapalne, przewlekłe zapalenie stawów i zapalenie okołostawowe, nerwobóle i zespoły bólowe różnego pochodzenia, stany po przebytym zapaleniu skóry i tkanek miękkich pochodzenia bakteryjnego.

Masaże

 Masaż klasyczny
Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy,  połączony z równoczesną aromaterapią i muzykoterapią jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni napięciowe bóle głowy i inne. Masaż klasyczny kręgosłupa to także zabieg relaksujący.

 

 Platforma wibracyjna 
Dream Healther to skierowane do szerokiej grupy społecznej urządzenie skutecznie wykorzystujące zasadę wibracji lipolistycznych do walki z nadwagą, poprawą stanu zdrowia, ujędrniania i modelowania ciała. Bezwysiłkowy program treningowy to zaledwie 10 minut zajęć dziennie.

 

Fotel masujący

Fotel wyposażony w funkcję automatycznego skanowania ciała, określa punkty i miejsca wymagające masowania, dopasowuje masaż do indywidualnych potrzeb. Fotel posiada 10 programów.

 

Masaż stóp REFLEXOLOGIC
Refleksologia, akupresura , podczerwień w jednym. Zabieg pobudza receptory stóp i dolnych mięśni nóg usuwając uczucie zmęczenia i mobilizuje system immunologiczny do działania bazując na klasycznej akupunkturze.

 

Masaż gorącymi kamieniami

Zabieg masażu gorącymi kamieniami stał się w ostatnich latach popularny na całym świecie, zagościł w ośrodkach spa i  centrach terapeutycznych, gabinetach masażu. Jednak lecznicze działanie kamieni wykorzystywano już setki lat temu na Dalekim Wschodzie.

 Masaż kamieniami łączy zastosowanie gładkich, podgrzewanych kamieni bazaltowych o różnych rozmiarach. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też łatwo oddaje je ciału. Terapia gorącymi kamieniami stanowi niesamowity rodzaj połączenie z naturą. Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

 

BODY DETOX

Body detox rozpoczyna proces przywrócenia równowagi bioenergetycznej Twojego ciała. Następuje to poprzez wymianę jonów dodatnich i ujemnych wskutek czego następuje usunięcie toksyn z ciała. Efektem jest wzrost energii, zarówno psychicznej jak i fizycznej następujący wraz z pojawieniem się dobrego samopoczucia. W trakcie 30 minutowego zabiegu umieszczasz stopy w misce wypełnionej ciepłą wodą z dodatkiem soli a jonizator wywołuje wymianę jonów z polem bioenergetycznym co stanowi sedno całego zabiegu. Na stopach znajduje się około 2000 porów i z tego powodu są one jedną z najlepszych części ciała do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania, który w tym wypadku jest zarówno skuteczny jak i wygodny. D-tox wyrównuje i harmonizuje poprzez sygnały wysyłane za pośrednictwem limfy cały proces oczyszczania. Rezultaty są bardzo dobre. Pacjenci obserwują ogromną poprawę samopoczucia a na podstawie setek zebranych relacji ma to również wpływ na poprawę wyglądu. Nowoczesny tryb życia kosztuje nas więcej niż nam się to wydaje. Skutkuje to po części również zakłóceniem równowagi bioenergetycznej Twoich komórek. Kiedy Twoje komórki funkcjonują prawidłowo składniki pokarmowe są właściwie przyswajane przez Twój organizm co owocuje eliminowaniem toksyn. Bionergia Twoich komórek może być zakłócona również dzięki: – nieprawidłowemu odżywianiu – małej ilości spożywanych owoców i warzyw – małej ilości ruchu – spożywanym używkom jak kawa, tytoń lub alkohol – przebytym chorobom – przebytym stresom. Każdy z tych czynników może spowodować niewłaściwe przyjmowanie składników odżywczych co spowoduje, że Twój organizm nie będzie wydalał toksyn.

Zabiegi na ciało modelujące sylwetkę

GUAM 

Rewelacyjna metoda błyskawicznego spalania komórek tłuszczowych. Redukuje obwód talii, ud, bioder, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca rozstępy i cellulit. Odtruwa organizm z toksyn, regeneruje i odmładza organizm. Sprawdzony , działa rewelacyjnie.

GUAM DRENAŻ

Redukcja niedoskonałości spowodowanych obrzękiem oraz zatrzymywaniem wody.

Oczyszczanie, detoks , drenaż

Start & Rewind

Nowość !

Zgrabna sylwetka, gładkie ciało oraz jędrna, pozbawiona cellulitu skóra to marzenie każdej kobiety.
Dzięki zabiegom START & REWIND  oraz zachodzącej w nich synergii i specyfice działania możemy oddziaływać w radykalny sposób na poszczególne problemy estetyczne skóry, uzyskując trwałe i widoczne rezultaty.

 

 Jest to najnowszej generacji zabieg na ciało. Z łatwością redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową.

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest utrata centymetrów w obwodach (kolana, uda, biodra, brzuch oraz talia) nawet do -14 cm.
Na polskim rynku jest od 30 marca 2015 roku i już zrewolucjonizował kosmetykę.

 

Shopping Basket
Messenger icon
Send message via your Messenger App