Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

– Spojrzenie pełne blasku

– Piękne i ponętne oczy

– Naturalny wygląd

– Gęste i długie rzęsy

– Komfort i wygoda

Efekt pogrubienia i przedłużenia uzyskuje się dzięki specjalnej technice aplikacji polegającej na uzupełnianiu każdej naszej rzęsy jedną jedwabną. Rzęsy wyglądają naturalnie i pociągająco, tak, że nie widać, iż są one przedłużone. Cechuje je naturalny skręt tak więc nie trzeba już stosować zalotki. Dostępne są w różnych długościach, grubościach, jak i kolorach tak, aby móc je wmieszać w Twoje naturalne rzęsy i uzyskać niesamowity efekt. Nie dają uczucia ciężkości oraz nie odczuwa się niczego co mogłoby powodować dyskomfort.

Bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym. Nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.

Przedłużone rzęsy utrzymują się od sześciu do ośmiu tygodni, tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne. Budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsy, dlatego są nie do odróżnienia przez niedoświadczonego obserwatora.

Mogą być stosowane u wszystkich zarówno kobiet jak i mężczyzn.